Warsztaty „Zastosowanie oprogramowania AutoDesk Inventor w elektrotechnice i energetyce” wystartowały

Pomysł zorganizowania warsztatów o tematyce „Zastosowanie oprogramowania AutoDesk Inventor w elektrotechnice i energetyce” spotkał się z dużym zainteresowaniem studentów naszej uczelni. Ze względu na ograniczone miejsce w dysponowanej przez nas sali, różnej siatki godzin studentów oraz komfort pracy, zajęcia zostały podzielone na trzy grupy:

– poniedziałek 12:00,

– środa 13:30,

– piątek 9:45.

Zainteresowane osoby mogą przyjść kilka minut przed zajęciami i zapisać się na warsztaty. Liczba miejsc ograniczona!

W powyższym układzie godzin będziemy pracowali przez pięć tygodni. Czas ten wypełnimy na zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami oprogramowania. Prawdopodobnie po tym czasie, w zależności od potrzeb, grupy zostaną zmienione na różne poziomy zaawansowania oraz przejdziemy do realizacji poszczególnych zadań projektowych. Projekty będą rozwijane przez poszczególne zespoły studentów. Liczyć się będzie kreatywność i współpraca przy realizacji przydzielonych zadań.

Niniejszym ogłaszam konkurs na najlepszy pomysł projektu jaki będzie realizowany na zajęciach. Projekt może dotyczyć: maszyny, urządzenia lub ich fragmentu (np. korpus, obudowa). Pomysł może być na etapie opracowania koncepcji wraz z odręcznymi szkicami. Oczywiście forma jest dowolna, liczy się przede wszystkim pomysł oraz możliwość wykorzystania efektu prac w życiu codziennym. Rozstrzygnięcie konkursu w piątym tygodniu warsztatów.